Opis inwestycji

POMARAŃCZOWE OSIEDLE jest idealnym miejscem dla tych, którzy z jednej strony chcą mieć pewność, że wszędzie jest blisko, a z drugiej - potrzebują wytchnienia i relaksu. Osiedle usytuowano w zielonej i cichej enklawie Gdańska-Wrzeszcza: wśród wzgórz, w bliskim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i oczka wodnego. Miłośnicy wycieczek rowerowych z pewnością docenią liczne ścieżki rowerowe, a amatorzy tenisa - korty.

Architektura

Projektowane budynki posiadają piwnice i cztery kondygnacje nadziemne. Mieszkania zaprojektowano w sposób maksymalnie wykorzystujący walory Czytaj więcej »

otoczenia, uwzględniając nasłonecznienie. Każdy z lokali na pietrach ma własny balkon, lokale na poddaszu posiadają tarasy a lokale na parterach tarasy w ogórdkach. Projektowane budynki nawiązują swoją wysokością do sąsiedniej zabudowy. Zastosowano elementy architektoniczne charakterystyczne dla architektury tej części Wrzeszcza - dachy mansardowe, wykusze.

Standard

Budynki wyposażone są w windy, miejsca postojowe w kondygnacji podziemnej i naziemnej oraz komórki lokatorskie. Dla wygody i komfortu mieszkańców na terenie osiedla Czytaj więcej »

zaprojektowano dla dzieci plac zabaw w zieleni. Mieszkania będą oddane Klientom w standardzie deweloperskim.

Lokalizacja

Doskonałe połączenie z resztą miasta! 3 minuty do Alei Grunwaldzkiej i Galerii Bałtyckiej, 5 minut - do stacji Gdańsk-Wrzeszcz, 10 minut - do centrum i na Stare Miasto. Czytaj więcej »

W poszczególnych budynkach zrealizowanych zostanie:

  • Budynek C - 26 mieszkań - realizacja I Etap - budowa zakończona, budynek oddany do użytkowania.
  • Budynek B - 29 mieszkań wraz z Budynkiem A - II Etap - zakończenie inwestycji 1.06.2015 roku.
  • Budynek A - 29 mieszkań wraz z Budynkiem B - II Etap - zakończenie inwestycji 1.06.2015 roku.

Parkingi podziemne łącznie 65, parkingi nadziemne 34, łącznie 99 miejsc postojowych.

zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.